Side Laundry

2012 yılına kadar sadece Manavgat bölgesinde hizmet veren Side Laundry, yeni fabrikasında Belek-Alanya güzergahındaki tüm tesislere hizmet vermektedir.

Side Laundry ürünlerinizi tesisinizden alır, en kısa sürede yıkama işlemini yaptıktan sonra yine tesisinize teslim eder.

Side Laundry tam otomatik, konvansiyonel yıkama makinaları ve deneyimli personel işbirliği ile tekstillerinizi en uygun yıkama progamıyla yıkarken, tekstilinizin yıkamada göreceği zararı en aza indirmektedir.

Side Laundry son teknoloji ürünü kurutma makinaları ve ütüler kullanarak, tekstillerinizi gerektiği kadar kurutur. Böylece tekstillerinizin kurutma sırasında zarara uğramasını önler.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı, deneyimli personel ve teknolojinin bir araya gelmesiyle, kaliteli bir hizmet veren Side Laundry yıkama sürecinin tamamında doğa ve tekstil dostu kimyasal ürünler kullanmaktadır.

Yıkama aşamasında ürünlerinize, gerektiği kadar kimyasal madde, tam otomatik dozajlama sistemlerimiz tarafından, otomatik olarak dozajlanır.